+38 (050) 157 33 69
+38 (096) 979 92 79

Паркет - натуральне, надійне дерев'яне підлогове покриття, придатне до експлуатації не один десяток років при незначному ремонті. Саме дерев'яна підлога допоможе створити у Вашому будинку відчуття тепла і затишку. Вона - завжди користується найбільшим попитом, жодне підлогове покриття не має такого привабливого благородства, як паркет. Якщо Ви по достоїнству оцінили переваги паркету, ми з радістю займемося улаштуванням паркетних підлог для Вас.

Компанія «Паркет Люкс» - пропонує повний комплекс послуг з установки, ремонту, циклювання і шліфування паркетної підлоги з додатковим нанесенням лаку, воску або масла. Ми виконуємо роботи в Чернівцях і Чернівецькій області.

Звичайно, у Вас є вибір. Так чому пропонуємо зупинити його саме на нас і в чому наша відмінність (і, сподіваємося, перевага) від багатьох інших організацій і приватних майстрів, які займаються встановленням паркетних підлог та іншими паркетними роботами?

По-перше, компанія «Паркет Люкс» - це команда професіоналів, які добре знають свою справу. Ви можете довірити нам ремонт старого паркету і бути впевненими, що оновлена підлога прослужить Вам довгі роки.

По-друге, ми не займаємося продажем паркету і супутніх матеріалів, а продаємо тільки свої знання та досвід у сфері послуг з виготовлення, відновлення та обслуговування підлог з паркету і інших підлогових покриттів з дерева. І саме тому, при підборі і оцінці якості застосовуваних для майбутніх підлог матеріалів, ми більш незалежні, ніж торговельні організації (природно, вони пропонують і вихваляють тільки ті матеріали, які знаходяться у них у продажу).

Ми зацікавлені в підборі саме тих матеріалів, які ідеально підійдуть для кожного конкретного випадку, адже саме ми несемо відповідальність за кінцевий результат перед замовником. Що стосується знань властивостей тих чи інших матеріалів (паркету, масивної паркетної дошки, клею, лаків та ін.), то сміємо запевнити, що ми маємо солідний досвід роботи з основним спектром професійних матеріалів, представлених на сьогоднішній день на паркетному ринку, і знаємо їх сильні і слабкі сторони. І, що важливо, ми допоможемо Вам придбати необхідний матеріал за привабливими цінами від виробників або оптових постачальників - наших партнерів.

І по-третє, починаючи зі стадії проектування майбутніх підлог і закінчуючи їх здачею в експлуатацію замовнику, весь процес проходить під контролем досвідченого інженера-технолога, знайомого з новітніми технологіями і матеріалами в сфері підлогових покриттів з деревини. Він грамотно складе план виконання робіт, допоможе правильно підібрати витратний матеріал в кожній конкретній ситуації, розробить відповідну технологію і, найголовніше, простежить за її чітким дотриманням безпосередньо в процесі виробництва паркетних робіт.

Виробники

  • Adler
  • Bona AB Sweden
  • INTERTOOL
  • Lagler
  • Loba
  • Osmo
  • Recoll
  • Remmers
  • Stauf
  • Tover